Skip to main content

WITAJ w CONNECTION MEDIA małym zespole o wielkich ambicjach z dobra energią

CONNECTION public relations jest agencją specjalizującą się w efektywnej komunikacji. Działamy w trzech szeroko pojętych obszarach: PR, MARKETING oraz SOCIAL MEDIA. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie i skuteczność w przekazie.

Nasza firma zapewnia kompleksową komunikację w różnych kanałach promocyjnych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Oferujemy kompleksowe usługi public relations oraz ePR, wspierając naszych klientów w osiąganiu celów biznesowych poprzez działania wizerunkowe i komunikacyjne. Nasze profesjonalne informacje prasowe, zarządzanie strategią i kryzysem oraz budowanie marki firmowej i osobistej zapewniają skuteczność działań. Nasza efektywność w mediach społecznościowych przekłada się na zwiększenie zasięgu i zaangażowania klientów. Działamy na wszystkich głównych platformach, tworząc pozytywny wizerunek każdego profilu. Specjalizujemy się również w obszarze MUSIC & CULTURE PR, promując artystów, wydarzenia kulturalne i muzyczne, co pozwala dotrzeć do grup docelowych i zwiększyć zainteresowanie fanów i mediów. Dodatkowo oferujemy usługi content marketingu, tworząc atrakcyjne treści audio i wideo oraz strony internetowe.

Łącząc wszystkie te elementy, zapewniamy kompleksową komunikację w różnych kanałach promocyjnych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Nasza pasja, doświadczenie i śledzenie najnowszych trendów w branży pozwalają nam na ciągłe dostarczanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Skorzystaj z naszych usług i odnieś sukces w swojej branży.

CONNECTION public relations

  • Jesteśmy agencją efektywnej komunikacji. Działamy w trzech szeroko pojętych obszarach: PR, MARKETING oraz SOCIAL MEDIA. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie i skuteczność w przekazie

    artCONNECTION music label

    • Jesteśmy agencją efektywnej komunikacji. Działamy w trzech szeroko pojętych obszarach: PR, MARKETING oraz SOCIAL MEDIA. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie i skuteczność w przekazie