Skip to main content
08 luty, 2024

BeLUCKY

08 luty, 2024

Witamy nowego klienta, firmę Alex Team sp. z o.o. – właściciela sklepu internetowego BeLucky.pl, dla którego CONNECTION public relations realizuje kompleksowy zakres działań marketingowych w następujących obszarach:

1. Przeprowadzanie kompleksowej analizy trendów rynkowych oraz badanie preferencji i zachowań klientów, umożliwiające precyzyjne dostosowanie strategii komunikacyjnej do potrzeb targetowanej grupy odbiorców.

2. Kreowanie kampanii marketingowo-promocyjnych, opartych na trendach, mających na celu budowanie świadomości marki BeLucky.pl oraz zwiększanie jej zasięgu i poziomu zaufania wśród klientów.

3. Przeprowadzanie profesjonalnych sesji zdjęciowych, mających na celu uchwycenie unikalności produktów oferowanych przez BeLucky.pl oraz ich atrakcyjne przedstawienie w kampaniach reklamowych i na platformach mediów społecznościowych.

4. Opracowywanie i wdrażanie strategii content marketingowych, obejmujących zarówno tworzenie treści tekstowych, jak i multimedialnych, mających na celu angażowanie klientów i budowanie więzi z marką poprzez dostarczanie wartościowych informacji i inspiracji.

5. Kreacja treści wideo, takich jak rolki, umożliwiających dynamiczne i atrakcyjne przedstawienie produktów BeLucky.pl oraz angażujące klientów na platformach społecznościowych i innych kanałach dystrybucji.

6. Redagowanie tekstów reklamowych i opisów produktów, mających na celu zwiększenie atrakcyjności oferty sklepu oraz skuteczną komunikację zalet i cech produktów oferowanych przez BeLucky.pl.

7. Monitoring i analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych, umożliwiających ciągłe doskonalenie strategii komunikacyjnej oraz optymalizację wydatków na reklamę i promocję.

8. Odświeżenie wyglądu strony internetowej, mające na celu zwiększenie atrakcyjności i użyteczności interfejsu użytkownika oraz ułatwienie nawigacji po stronie dla klientów BeLucky.pl.

Zrzut ekranu 2024 02 24 o 11.54.35