Skip to main content
09 styczeń, 2024

Sinfonia Viva

09 styczeń, 2024

Orkiestra Sinfonia Viva w tym roku obchodzi swoje 25-lecie i ponownie postanowiła powierzyć naszej agencji CONNECTION public relations zaszczyt kompleksowego wsparcia w zakresie komunikacji i promocji tego wyjątkowego wydarzenia. Dla naszego klienta przeprowadziliśmy następujące działania:

  • Kreacja graficzna: Opracowaliśmy nowe jubileuszowe logo i szatę graficzną, oddające wszechstronność oraz bogactwo repertuaru orkiestry.
  • Komunikacja medialna: Przygotowaliśmy informacje prasowe, które zostały opublikowane w mediach, zorganizowaliśmy wywiady oraz zapowiedzi wydarzenia w mediach radiowych i telewizyjnych, co szeroko promowało wydarzenie oraz osiągnięcia Sinfonii VIVA.
  • Realizacja filmu promocyjnego: Stworzyliśmy film promocyjny, który ukazał całą historię Sinfonia Viva i zachęcił do udziału w jubileuszowych obchodach.
  • Obsługa mediów społecznościowych: Zadbaliśmy o aktywne angażowanie społeczności internetowej poprzez regularne publikacje postów, zachęcając do udziału w jubileuszowych wydarzeniach.
  • Współorganizacja koncertu jubileuszowego: Współpracowaliśmy z Stowarzyszeniem Symphonia i Polskim Radiem S.A. w zakresie planowania, koordynacji oraz promocji koncertu jubileuszowego.
  • Współorganizacja uroczystego bankietu: Zajęliśmy się planowaniem i koordynacją uroczystego bankietu, który stanowił doskonałe zwieńczenie jubileuszowych obchodów.

Dziękujemy Sinfonii VIVA za zaufanie i możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym jubileuszu. I tradycyjnie życzymy 100 lat!!!

 GLOWNE FOT SLIDER

 Sinfonia Viva mini 163